AF0402FR-071K62L
MFR.Part #
AF0402FR-071K62L
JLCPCB Part #
C5942619
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS