AF0402FR-071K3L
MFR.Part #
AF0402FR-071K3L
JLCPCB Part #
C705023
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS