AF0402FR-071K2L
MFR.Part #
AF0402FR-071K2L
JLCPCB Part #
C3969495
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS