AF0402FR-071K07L
MFR.Part #
AF0402FR-071K07L
JLCPCB Part #
C5581401
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS