AF0402FR-0719K6L
MFR.Part #
AF0402FR-0719K6L
JLCPCB Part #
C2098270
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS