AF0402FR-07120RL
MFR.Part #
AF0402FR-07120RL
JLCPCB Part #
C1883520
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS