AF0402FR-0710R7L
MFR.Part #
AF0402FR-0710R7L
JLCPCB Part #
C7213203
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS