AF0402DR-073K01L
MFR.Part #
AF0402DR-073K01L
JLCPCB Part #
C6499347
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS