AF0402DR-072K32L
MFR.Part #
AF0402DR-072K32L
JLCPCB Part #
C4271757
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS