AF0402DR-07205KL
MFR.Part #
AF0402DR-07205KL
JLCPCB Part #
C2104137
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS