AF0201JR-0775RL
MFR.Part #
AF0201JR-0775RL
JLCPCB Part #
C144028
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS