AF0201JR-07750KL
MFR.Part #
AF0201JR-07750KL
JLCPCB Part #
C7071180
Description
-55℃~+155℃ 50mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS