AF0201JR-07430RL
MFR.Part #
AF0201JR-07430RL
JLCPCB Part #
C5549410
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS