AF0201JR-072K2L
MFR.Part #
AF0201JR-072K2L
JLCPCB Part #
C2102226
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS