AF0201FR-076K8L
MFR.Part #
AF0201FR-076K8L
JLCPCB Part #
C5549398
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS