AF0201FR-07680RL
MFR.Part #
AF0201FR-07680RL
JLCPCB Part #
C7071165
Description
-55℃~+155℃ 50mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS