AF0201FR-0760K4L
MFR.Part #
AF0201FR-0760K4L
JLCPCB Part #
C6463091
Description
-55℃~+155℃ 50mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS