AF0201FR-07383KL
MFR.Part #
AF0201FR-07383KL
JLCPCB Part #
C143989
Description
-55℃~+155℃ 25V 383kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS