AF0201FR-0736RL
MFR.Part #
AF0201FR-0736RL
JLCPCB Part #
C2105694
Description
-55℃~+125℃ 25V 36Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS