AF0201FR-0733RL
MFR.Part #
AF0201FR-0733RL
JLCPCB Part #
C7071157
Description
-55℃~+155℃ 25V 33Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS