AF0201FR-0733KL
MFR.Part #
AF0201FR-0733KL
JLCPCB Part #
C2105696
Description
-55℃~+155℃ 25V 33kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS