AF0201FR-0730K9L
MFR.Part #
AF0201FR-0730K9L
JLCPCB Part #
C5560154
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS