AF0201FR-072K32L
MFR.Part #
AF0201FR-072K32L
JLCPCB Part #
C6119589
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS