AF0201FR-07287KL
MFR.Part #
AF0201FR-07287KL
JLCPCB Part #
C6119587
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS