AF0201FR-0726K7L
MFR.Part #
AF0201FR-0726K7L
JLCPCB Part #
C6463033
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS