AF0201FR-071M5L
MFR.Part #
AF0201FR-071M5L
JLCPCB Part #
C7071140
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS