AF0201FR-071K43L
MFR.Part #
AF0201FR-071K43L
JLCPCB Part #
C20143881
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS