AF0201FR-071K3L
MFR.Part #
AF0201FR-071K3L
JLCPCB Part #
C5581172
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS