AF0201FR-071K24L
MFR.Part #
AF0201FR-071K24L
JLCPCB Part #
C850741
Description
-55℃~+125℃ 1.24kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS