AF0201FR-0718K2L
MFR.Part #
AF0201FR-0718K2L
JLCPCB Part #
C20143880
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS