AF0201FR-07180RL
MFR.Part #
AF0201FR-07180RL
JLCPCB Part #
C7213170
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS