AF0201FR-0715KL
MFR.Part #
AF0201FR-0715KL
JLCPCB Part #
C143982
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS