AC2512JK-7W51RL
MFR.Part #
AC2512JK-7W51RL
JLCPCB Part #
C7066278
Description
-55℃~+155℃ 2W 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS