AC2512JK-074R7L
MFR.Part #
AC2512JK-074R7L
JLCPCB Part #
C875572
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS