AC2512JK-074M7L
MFR.Part #
AC2512JK-074M7L
JLCPCB Part #
C2897333
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS