AC2512JK-072K4L
MFR.Part #
AC2512JK-072K4L
JLCPCB Part #
C231009
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS