AC2512JK-0720KL
MFR.Part #
AC2512JK-0720KL
JLCPCB Part #
C230994
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 20kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS