AC2512JK-071M6L
MFR.Part #
AC2512JK-071M6L
JLCPCB Part #
C230989
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS