AC2512JK-07180RL
MFR.Part #
AC2512JK-07180RL
JLCPCB Part #
C230975
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS