AC2512JK-07110RL
MFR.Part #
AC2512JK-07110RL
JLCPCB Part #
C230956
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS