AC2512JK-0710RL
MFR.Part #
AC2512JK-0710RL
JLCPCB Part #
C230954
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS