AC2512FK-7W90K9L
MFR.Part #
AC2512FK-7W90K9L
JLCPCB Part #
C7209428
Description
-55℃~+155℃ 2W 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS