AC2512FK-7W909KL
MFR.Part #
AC2512FK-7W909KL
JLCPCB Part #
C20143341
Description
-55℃~+155℃ 2W 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS