AC2512FK-7W590KL
MFR.Part #
AC2512FK-7W590KL
JLCPCB Part #
C5576941
Description
-55℃~+155℃ 2W 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS