AC2512FK-7W56K2L
MFR.Part #
AC2512FK-7W56K2L
JLCPCB Part #
C5546783
Description
-55℃~+155℃ 2W 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS