AC2512FK-7W510KL
MFR.Part #
AC2512FK-7W510KL
JLCPCB Part #
C5546754
Description
-55℃~+155℃ 2W 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS