AC2512FK-7W464RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W464RL
JLCPCB Part #
C7209416
Description
-55℃~+155℃ 2W 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS