AC2512FK-7W24RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W24RL
JLCPCB Part #
C6491691
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS