AC2512FK-7W237RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W237RL
JLCPCB Part #
C5576915
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS