AC2512FK-7W20KL
MFR.Part #
AC2512FK-7W20KL
JLCPCB Part #
C5552919
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS